După Audioboom and New Hampshire Public Radio descoperit de Player FM și comunitatea noastră - drepturile de autor sunt deținute de către editor, nu de Player FM, iar materialul audio este transmis direct de la serverul editorului. Apasă butonul Abonare pentru a urmări actualizările în Player FM, sau copiază sursa URL în alte aplicații podcast.

People love us!

User reviews

"Iubim funcția offline"
"Acesta este "modul" în care vă puteți ocupa de abonamentele dvs. podcast. Este, de asemenea, o modalitate excelentă de a descoperi noi podcast-uri."

1.08.26: Primary Ad-maggedon, Celebrity Surrogates, FITN Interview Tips

24:21
 
Distribuie
 

Manage episode 168131365 series 1326069
După Audioboom and New Hampshire Public Radio descoperit de Player FM și comunitatea noastră - drepturile de autor sunt deținute de către editor, nu de Player FM, iar materialul audio este transmis direct de la serverul editorului. Apasă butonul Abonare pentru a urmări actualizările în Player FM, sau copiază sursa URL în alte aplicații podcast.

Brady chats with NYT columnist and Dartmouth political scientist Brendan Nyhan about this week's avalanche of political ads. Then, two seasoned primary watchers weigh in on the celebrities (and non-celebrities) candidates call upon in the primary's waning weeks. Finally, a public radio host who's interviewed hundreds of primary candidates shares her strategy to get them to open up. #FITN #2016 #Politics

  continue reading

7 episoade

Distribuie
 
Manage episode 168131365 series 1326069
După Audioboom and New Hampshire Public Radio descoperit de Player FM și comunitatea noastră - drepturile de autor sunt deținute de către editor, nu de Player FM, iar materialul audio este transmis direct de la serverul editorului. Apasă butonul Abonare pentru a urmări actualizările în Player FM, sau copiază sursa URL în alte aplicații podcast.

Brady chats with NYT columnist and Dartmouth political scientist Brendan Nyhan about this week's avalanche of political ads. Then, two seasoned primary watchers weigh in on the celebrities (and non-celebrities) candidates call upon in the primary's waning weeks. Finally, a public radio host who's interviewed hundreds of primary candidates shares her strategy to get them to open up. #FITN #2016 #Politics

  continue reading

7 episoade

Toate episoadele

×
 
Loading …

Bun venit la Player FM!

Player FM scanează web-ul pentru podcast-uri de înaltă calitate pentru a vă putea bucura acum. Este cea mai bună aplicație pentru podcast și funcționează pe Android, iPhone și pe web. Înscrieți-vă pentru a sincroniza abonamentele pe toate dispozitivele.

 

Player FM - Aplicație Podcast
Treceți offline cu aplicația Player FM !

Ghid rapid de referință