După Audioboom and New Hampshire Public Radio descoperit de Player FM și comunitatea noastră - drepturile de autor sunt deținute de către editor, nu de Player FM, iar materialul audio este transmis direct de la serverul editorului. Apasă butonul Abonare pentru a urmări actualizările în Player FM, sau copiază sursa URL în alte aplicații podcast.

People love us!

User reviews

"Iubim funcția offline"
"Acesta este "modul" în care vă puteți ocupa de abonamentele dvs. podcast. Este, de asemenea, o modalitate excelentă de a descoperi noi podcast-uri."

1.29.16: Rogue Debates, Trump Rally Arena Rock, Robocall Email Fails

16:28
 
Distribuie
 

Manage episode 168131362 series 1326069
După Audioboom and New Hampshire Public Radio descoperit de Player FM și comunitatea noastră - drepturile de autor sunt deținute de către editor, nu de Player FM, iar materialul audio este transmis direct de la serverul editorului. Apasă butonul Abonare pentru a urmări actualizările în Player FM, sau copiază sursa URL în alte aplicații podcast.

The candidates are all in Iowa stumping for caucus votes, but Brady is here to round up the latest primary news, like whether TV debates are having a bigger effect on the primary than old-school retail politics. Plus: what Donald Trump rallies have in common with arena rock concerts or screenings of The Rocky Horror Picture Show, and campaign voicemails magically transformed into garbled emails!

  continue reading

7 episoade

Distribuie
 
Manage episode 168131362 series 1326069
După Audioboom and New Hampshire Public Radio descoperit de Player FM și comunitatea noastră - drepturile de autor sunt deținute de către editor, nu de Player FM, iar materialul audio este transmis direct de la serverul editorului. Apasă butonul Abonare pentru a urmări actualizările în Player FM, sau copiază sursa URL în alte aplicații podcast.

The candidates are all in Iowa stumping for caucus votes, but Brady is here to round up the latest primary news, like whether TV debates are having a bigger effect on the primary than old-school retail politics. Plus: what Donald Trump rallies have in common with arena rock concerts or screenings of The Rocky Horror Picture Show, and campaign voicemails magically transformed into garbled emails!

  continue reading

7 episoade

Toate episoadele

×
 
Loading …

Bun venit la Player FM!

Player FM scanează web-ul pentru podcast-uri de înaltă calitate pentru a vă putea bucura acum. Este cea mai bună aplicație pentru podcast și funcționează pe Android, iPhone și pe web. Înscrieți-vă pentru a sincroniza abonamentele pe toate dispozitivele.

 

Player FM - Aplicație Podcast
Treceți offline cu aplicația Player FM !

Ghid rapid de referință