După Alcoholism-Recovery-Radio descoperit de Player FM și comunitatea noastră - drepturile de autor sunt deținute de către editor, nu de Player FM, iar materialul audio este transmis direct de la serverul editorului. Apasă butonul Abonare pentru a urmări actualizările în Player FM, sau copiază sursa URL în alte aplicații podcast.

People love us!

User reviews

"Iubim funcția offline"
"Acesta este "modul" în care vă puteți ocupa de abonamentele dvs. podcast. Este, de asemenea, o modalitate excelentă de a descoperi noi podcast-uri."

2017 Newcomers Stopping Drinking Podcast

1:04:24
 
Distribuie
 

Manage episode 169126554 series 1286293
După Alcoholism-Recovery-Radio descoperit de Player FM și comunitatea noastră - drepturile de autor sunt deținute de către editor, nu de Player FM, iar materialul audio este transmis direct de la serverul editorului. Apasă butonul Abonare pentru a urmări actualizările în Player FM, sau copiază sursa URL în alte aplicații podcast.
The first podcast of 2017 for alcoholism recovery radio between myself and Jon. As many decide to stop drinking as a New Years Resolution, we decided to describe some of the options available and discuss some of our experiences in early recovery. We talk about AA, The Sinclair Method along with Smart Recovery and also giving up on your own. Good luck to anyone who has decided to stop at this time.
  continue reading

24 episoade

Distribuie
 
Manage episode 169126554 series 1286293
După Alcoholism-Recovery-Radio descoperit de Player FM și comunitatea noastră - drepturile de autor sunt deținute de către editor, nu de Player FM, iar materialul audio este transmis direct de la serverul editorului. Apasă butonul Abonare pentru a urmări actualizările în Player FM, sau copiază sursa URL în alte aplicații podcast.
The first podcast of 2017 for alcoholism recovery radio between myself and Jon. As many decide to stop drinking as a New Years Resolution, we decided to describe some of the options available and discuss some of our experiences in early recovery. We talk about AA, The Sinclair Method along with Smart Recovery and also giving up on your own. Good luck to anyone who has decided to stop at this time.
  continue reading

24 episoade

Toate episoadele

×
 
Loading …

Bun venit la Player FM!

Player FM scanează web-ul pentru podcast-uri de înaltă calitate pentru a vă putea bucura acum. Este cea mai bună aplicație pentru podcast și funcționează pe Android, iPhone și pe web. Înscrieți-vă pentru a sincroniza abonamentele pe toate dispozitivele.

 

Player FM - Aplicație Podcast
Treceți offline cu aplicația Player FM !

Ghid rapid de referință